Black Star 750x100
Rejestracja
2012-05-18 12:39:50 | yhy...
 
 

Katalog firm Koronowa i okolic

PALIGA Pracownia Projektowa Robert Paliga


Kategoria: Biura projektowe
PALIGA Pracownia Projektowa Robert Paliga
Witos 1G
86-010 Koronowo
695 65 65 44
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona internetowa

Pracownia Projektowa rozpoczęła swoją działalność w 2006r. Zajmujemy się profesjonalną obsługą procesów inwestycyjnych w zakresie wykonania dokumentacji projektowej i kosztorysowej, nadzoru oraz obsługi administracyjno – prawnej. Świadczymy również usługi z zakresu doradztwa technicznego, charakterystyki energetycznej oraz kontroli obiektów budowlanych. 

Założycielem firmy jest mgr inż. Robert Paliga – inżynier budownictwa z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej, posiadający uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania oraz kierowania robotami budowlanym w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, członek Kujawsko – Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Do każdego zadania podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Staramy się by projektowane przez nas obiekty miały indywidualny charakter, były energooszczędne i funkcjonalne a także charakteryzowały się optymalizacją rozwiązań konstrukcyjnych i nieprzeciętną estetyką. Pasja, wiedza i doświadczenie wspomagane specjalistycznym oprogramowaniem pomagają nam, by usługi świadczone przez naszą pracownię były profesjonalne i stały na najwyższym poziomie jakości technicznej.

Naszym atutem jest terminowość i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań. Sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego inwestora.

 OFERTA

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych:
- przygotowanie wniosków do uzyskania niezbędnych decyzji administracyjnych: 
- opracowanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej 
- nadzór nad robotami budowlanymi 
- sprawowanie funkcji Inwestora Zastępczego 
- doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji inwestycji 

Projektowanie:
• projekty budowlane i wykonawcze: 
- budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych
- budynków użyteczności publicznej
- budynków usługowych i przemysłowych
- budynków i budowli inwentarskich
• projekty termomodernizacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej 
• adaptacja projektów gotowych 
• specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót 

Charakterystyka energetyczna budynków:
- świadectwa charakterystyki energetycznej 
- audyty energetyczne 
- projekty termomodernizacji 

Doradztwo techniczne:

• opinie techniczne

• kontrola obiektów budowlanych 

 Kosztorysowanie

 


Dodano: 2011-04-05 20:01:09   

Dodaj komentarz

Reguły dodawania komentarzy.

1. Użytkownicy mają prawo do umieszczania komentarzy do materiałów tekstowych znajdujących się na stronie Koronowo.net.pl.

2. Użytkownicy mają prawo swobodnego przedstawiania informacji, opinii, komentarzy lub innych wypowiedzi, z zastrzeżeniem punktu 3. Odpowiedzialność za treść informacji i opinii ponosi wyłącznie użytkownik.

3. Niedopuszczalne jest zamieszczanie wypowiedzi, które:
a) są sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego;
b) naruszają prawa osób trzecich;
c) są wulgarne lub obsceniczne;
d) propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną lub są w inny sposób naganne;
e) są reklamą;
f) zawierają same duże litery;
g) nie dotyczą tematu artykułu;
h) podważają rangę administratorów, wchodzą w niepotrzebne z nimi dyskusje.

4. Administrator ma prawo usunięcia wypowiedzi niezgodnych z punktu 3, a także innych wypowiedzi uznanych za Administratora za uciążliwe albo zbędne z uwagi na przedmiot dyskusji. Wypowiedzi nie związane z komentowanym materiałem redakcyjnym mogą zostać przez Administratora usunięte. Dodatkowo, w zakresie wypowiedzi wulgarnych lub obscenicznych, Administrator może według swojego uznania przerobić taką wypowiedź w celu usunięcia elementów niezgodnych z punktem 3 i zamieścić tak przerobioną wypowiedź.

5. Użytkownicy, którzy dopuszczą się naruszenia punktu 3 mogą być na stałe pozbawieni przez Administratora dostępu do strony Koronowo.net.pl.

6. Administrator ma prawo swobodnego zarządzania komentarzami. W szczególności może, bez podania przyczyn, zawiesić umieszczanie komentarzy, usunąć komentarze z Koronowo.net.pl lub zmienić zasady ich umieszczania i weryfikacji.


Kod ochronny
Odśwież

Powered by Sigsiu.NET



 
 
 
Studio WWW 499
 

OGŁOSZENIA



Zobacz wszystkie
 
 

KALENDARZ IMPREZ

 
 

FORUM

 
 

OSTATNIE KOMENTARZE

 
   

Aktualnie w serwisie: 1 gośc
Ostatni użytkownicy:
    ArKadia4U, bonia265, Pracownia Psychologiczna Osowa, robert rybak, Ewa, miroslawa skarzynska, Marcel, Pietras, Anna Kaczmarek,
Zarejestrowanych użytkowników: 357

Copyright © 2006-2010 KORONOWO.NET.PL    •    Projekt i wykonanie STUDIO WWW
Promujemy:
Kojący dotyk - rehabilitacja i masaże   •   Usługi hydrauliczne Warszawa   •   XPX   •   Kowal Koronowo, kowalstwo, rycerstwo   •   Cukiernia Koronowo  •  INSTALCO, Technika grzewcza i sanitarna  •  reklama Koronowo, pieczątki

Zaloguj się



Rejestracja


*
*
*
*
*



*  

Pola zaznaczone (*) są wymagane.