Jeszcze nie umilkły echa uroczystego otwarcia koronowskiej Hali Sportowo-Widowiskowej, a już dziś możemy przekazać Państwu nazwisko nowo wybranego Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie.
Do rozpisanego na to stanowisko konkursu komisja rekrutacyjna po zapoznaniu się z ofertami i analizie złożonych dokumentów zakwalifikowała następujących kandydatów: - Andrzej Kaszyński z Kęsowa - Leszek Basiński z Bydgoszczy - Aleksandra Kośmieja z Bydgoszczy - Wojciech Polasik z Bydgoszczy - Maciej Makowski z Koronowa
Z pięciu dopuszczonych do konkursu kandydatów po rozmowach kwalifikacyjnych wybrano na stanowisko Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie - Macieja Makowskiego. Nowo wybrany dyrektor M-GOSiR-u swoje urzędowanie rozpocznie z dniem 1 grudnia, a do jego obowiązków należeć będzie między innymi zarządzanie Halą Sportowo-Widowiskową, Stadionem Miejskim, kortami tenisowymi oraz plażami miejskimi w Pieczyskach i Samociążku. GRATULUJEMY !!!